První letošní slezská klasika

V neděli se pořadatelství oblastního žebříčku ujal náš oddíl, lépe řečeno jeho zkušenější část. Mládež byla vyslána do lesa. I přes hrozící déšť, počasí docela vyšlo. Z počátku bylo chladněji, ale postupně se příjemně oteplilo.

V D10N vyhrála Lenka Martínková, 3. Aneta Vojtěšková, 4. Kristýna Pečonková, 5. Barča Říhová, Eva Frydrychová 2 kontroly nenašla a Klára Wieclawová šla mimo soutěž, ale s časem na bednu. V D12C Viktorie Švihelová skončila 7. a v D14C Anna Jendřejková 6.

V H10N doběhl Karel Tkáč 4., Víťa Daněk 6. a ve slušném čase mimo soutěž běžel Martin Jurčík. V H12C skončil Filip Kulaša na 12. místě a Přemek Rohner na 19. místě. V H14C skončili postupně Michal Urban 7., Tomáš Juna 9., Milan Tkáč 10., Jan Martínek 11. A František Švec 12. V H16C Honza Staníček nenašel všechny kontroly. V H55C doběhl Mojmír na 3. místě.

V HDR Miki doběhl na 6. místě a Kája na 16. fleku. Vítězství v P3 si vychutnala Bětka. V P5 si Mirek Švihel závod určitě užil a doběhl na 9. místě.

Doufám, že v takovém hojném počtu bude jezdit krnovská mládež i na další závody. Děkuji všem, kteří se podíleli na uspořádání tohoto závodu.

– pajoš –

Fotky ze závodů zde:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s