Oblastňáky 5.4.2014

V sobotu se mančaft rozjel do dvou oblastí. Na „slezský“ žebřík vyjelo 7 statečných, na „hanácké“ vyrazili Kope s Míšou. Důvodem rozdělení sil mezi oblasti bylo posbírání co nejvíce medailí. Tento taktický tah vyšel jen částečně, neboť jedno očekávání skončilo bramborou a druhé doběhlo bez jedné kontroly.

Slezskou oblast hostila Karviná, přesněji její lázeňský park. Byl to velice pěkný sprint s mnoha kontrolami, trať si však zachovala svou přehlednost. Pořadatelé se však nevyhnuli jedné „ptákovině“, a to postup 17-18-19 nejen u D21C. Orientačně je to určitě náročné, ale na pohled to není moc pěkné.
A jak jsme nakonec dopadli? Kája doběhla na skvělém 7. místě, Janča 6., Pavka DISK. V chlapech Pajoš 2., Peco 4. a Mini 15. Dan nepotvrdil své sprinterské kvality ze Štramberka, neboť si některé kontroly dal raději 2x, což ho odsunulo na 9. příčku.

2014-04-05

Míša s Kopem dali přednost klasickému OB v lese v Ptenském žlebu. Nezalekli se hanácké konkurence a očekávaně se umístili v popředí výsledkové listiny. Kope po celou trať udržel nastavené tempo a neohroženě zvítězil o 3 a půl minuty před Otrim i přes špatně postavenou kontrolu. Míša i s drobnými chybkami v půlce trati dosáhla na pěkné 6. místo.

Kope 5.4.2014

– pajoš –

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s