Neproměněná kandidatura na Béčka 2015

V sobotu 22. 3. 2014 se rozhodovalo o rozdělení závodů 2. kola výběrového řízení na rok 2015, ve kterém jsme měli i své želízko v ohni. Když vyšel přehled přihlášek, měli jsme po pár úvahách velkou šanci na přidělení tohoto závodu, jenže asi po dvou dnech byl do tohoto přehledu k našemu termínu přidán ještě jeden adept, což bylo docela zvláštní, neboť kandidoval s prostorem, na kterém se tento rok budou pořádat vícedenní závody. Bohužel to dopadlo tak, jak jsme trochu očekávali, neboť tento kandidát tento termín opravdu dostal.

Jedním z údajných důvodů našeho neúspěchu bylo rovnoměrné regionální rozdělení závodů. Kdybychom to dostali my, tak jsou dvoje B-Morava pořádány ve Slezsku (společně s AOV), ale vzpomeňme si na loňský rok, kdy bylo v Mnichově u Vrbna p.P. ČPŠ a A-sprint, týden potom v Mikulovicích B-Morava a na podzim na Rejvíze MČR-klasika a to jsou Mikulovice od Mnichova vzdáleny vzdušně 16 km a Rejvíz leží na půl cesty mezi nimi. K tomu bych přidal nedaleké Kunčice s MČR-krátká. V tomto případě to s rovnoměrným regionálním rozdělením Soutěžní komisi moc nevyšlo a ani teď si nemyslím, že to bylo košer, ať si jen sáhne SK do svědomí.

Chtěl bych poděkovat všem, kteří se podíleli na kandidatuře KRN na Béčka 2015, myslím, že jsme do toho dali hodně, ale „hodně“ v tomto konkrétním případě bylo asi málo.

Zde přikládám odkaz na webovky kandidatury: http://www.skol.cz/KOS/skolcup/sc2015/

– pajoš –

2 thoughts on “Neproměněná kandidatura na Béčka 2015

  1. Ahoj, neúspěch kandidatury KRN byl pro mne taky šok. Mám tomuto článku navíc rozumět tak, že kandidatura JPV tam byla přidána po termínu přihlášek? To by byla celkem síla. Vzdálenost Visalaje – Dlouhá voda je navíc 105 km, o zohledňování rovnoměrného pokrytí moravy tedy nemůže být řeč; Navíc byli vybráni VBM a ZBM.
    Máte terén, který by jste beze studu mohli kandidovat na ŽA, či mistrovství republiky. V každém případě zvažte zbývající výběrové řízení na štafety. Finančně tady získáte dvojnásobek toho, co v ŽB. Pokud se ve sportovní komisi alespoň někdo za to rozhodnutí chytne za nos, mohli by jste mít přednost. Zbývá najít terén na sprint. Pokud nemáte, zkuste oslovit AOP – Arboretum, nebo (to už by ale bylo příliš daleko) LOV – Dolní Vítkovice

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s