Novomanželé Eva & Mirek

Je mi ctí, že mohu tuto informaci vytroubit do internetového světa jako první. Předpokládám, že mě určitě předběhl Facebook, Twitter, ICQ, Skype a už ani nevím, co všechno, ale pocitově se cítím jako první.

V sobotu 14.9.2013 byl uspořádán kromě nějaké svatby psychoušložky Evy Cholastové s pseudostrojařem Mirkem Kozelským i první závod ve Svatebním orientačním běhu v katastru města Krnova. Proběhl před Sv. Duchem v parčíku okolo sochy Tří grácií přibližně ve 12:00 středoevropského času. Účast byla hojná, téměř celá koncertní síň, ale do závodu dvojic si troufla jen dvojice novomanželská, tedy zmínění Eva s Mirkem. Sice neměli dostatečné sportovní oblečení, ale účes měli oba dva dostatečné wild, takže byly k závodu připuštěni.

Trať byla velice krátká, ale náročná. Podmáčená, ale nepršelo. Eviny jehly se bořily do těžké parkové traviny, ale Mirek byl dostatečnou oporou. Eva mapovala a Mirek píchal. Nakonec zvládli všechny nástrahy tratě a společně v nejlepším čase doběhli do cíle. Po vyhlášení vítězů a předání medailí konečně svatebčanům začala pařba a novomanželům nový život.

Za všechny (i nepřející, bývalé Mirkovy manželky a nemanželské děti) přeji Vám, Evo a Mirku, hlavně zdraví, neboť, pokud je člověk zdráv, tak ostatní pičoviny přijdou samy.