Prodloužený víkend

Poslední říjnový víkend byl přeplněn tolika akcemi, že si člověk v tomto volnu moc neodpočinul. Začal již v pátek dvoudenní pařbou á la volbami do Poslanecké sněmovny, která se již tradičně protáhla do následujícího dne. V pátek také začalo Každoroční zakončení sezony veteránů z OOP, které trvalo dokonce až do pondělka. V sobotu a v pondělí se ještě k tomu naši členové oddílu účastnili oblastních žebříčků.

V sobotu na severní Moravě žádné závody nebyly, ale v severních Čechách ano, kde naše barvy hájil Peco. Opět si vybral nejnabušenější startovní pole, kde bylo 60 chlapů, přičemž závodu se celkem účastnilo asi 650 závodníků. V této konkurenci obsadil 36 místo.

Na Rejvíze v tento den proběhla krátká trať heterogenních dvojic s vloženým scorelaufem a paměťákem. Závodu se zúčastnili z Krnova veteráni Jiřka s Honzou a věkový průměr pomáhala snižovat Pavka.

Odpočinková neděle měla na programu opět krátkou trať, avšak v trochu jiném terénu a oproti sobotě se startovalo jednotlivě, přičemž časy se poté ve dvojici sčítaly. Kromě výše zmíněných Krnováku ještě přibyli Kope s Míšou, kteří si to zaběhli jen tréninkově.
Výsledky tohoto Veteránského přeboru jsou zde: http://www.orientacnibeh.opava.cz/

(pozn. redakce: Výsledky pátečního závodu jsou ty sobotní a Výsledky sobotního middlu jsou ty nedělní.)

V neděli Pajoš, Kope a Míša jeli na Podzimní kotár do Okrouhlé. Čekala nás klasika a kopce, takže jsme se docela těšili, že si dáme do těla. Po startu jsme však ihned zjistili, že to sice o běhu bude, ale o běhu po cestách. Mapová náročnost zde zcela chyběla, a to nemyslím dohledávky, ale volby postupů. Byla to trošku atletická onanie. Druhá chlapská kontrola byla dokonce společná s kategorií HDR (větvění pěšin). Co dodat, na podzim docela slušný trénink. Míša skončila 10., Pajoš doběhl 7. a Kope těsně za ním 8.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s