Neděle 20.10.2013 – více akcí

V neděli 20.10.2013 pořádal oddíl TJ Opava 44. ročník Slavkovského lesíka. Této akce se z našeho oddílu zúčastnili jen Pajoš, Pavka a Kája, která poprvé přešla z kategorie Benjamínků do mládeže. Cíle nebyly nijak vysoké, neboť se očekávala po mnoha letech docela slušná účast, neboť se poprvé tyto závody vyvěsily do termínovky běhů na web. Nejlépe dopadla Pavka, která utrhla 3. místo, Kája zaběhla neuvěřitelně, neboť jako nejmladší v kategorii získala 5. fleka. To Pajoš běžel, jak mohl, ale v silné konkurenci to nakonec bylo jen 5. místo z šesti.

Na severu Čech se Peco zúčastnil závodu Ještědské oblasti, aby se pokusil urvat ještě nějaký podzimní bod. Pro nás nepředstavitelná, pro ně zcela normální byla účast 650 závodníků, to mnohdy na Moravě nemáme takto obsazená Béčka. Terén v České ráji známe jen z vícedenních závodů nebo z federálu, oni tam mají Céčka. To pro nás, kteří znají jen kopřivy, může být opravdu jenom sen. Peco ve velice silné konkurenci po ne zcela bezchybném výkonu doběhl na 28. místě.

Kope s Míšou pokračovali s přísnou přípravou na poslední velkou akci této OB sezóny, a to na HROB, který nás čeká první víkend v listopadu. Využili krásného slunného počasí a vyběhli si Kotlem na jesenické hřebeny. Naběhali 22 km, 800 m vyšplhali a trvalo jim to 2:35 h.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s