Štafeta mužů Mistrem MSK, ženy druhé

O uplynulém víkendu hostilo nedaleké Vrbno pod Pradědem Český pohár štafet a Sprint cup. Sobotní pohár štafet byl navíc Mistrovstvím Moravskoslezského kraje.

V závodě žen dominovaly závodnice Lokomotivy Pardubice před OK99 Hradec Králové a Turnovem, krnovská štafeta obsadila 23. příčku a obsadila 2. místo v rámci MSK. Mužskou kategorii opanovali závodníci Sportcentra Jičín před štafetou Žabovřesk a Luhačovic. Velmi slušně běžící štafeta Krnova obsadila 22. místo a zvítězila v rámci mistrovství MSK a zajistila si jistou nominaci na Mistrovství České republiky – kompletní výsledky ZDE.

Ve sprintu konaném v nedaleké Karlově Studánce se v kategorii Elity vedlo Pavlovi Rychlému, obsadil 15. místo, Tomáš Kopec pak 31. Místo. V závodě žen se dařilo Míše Kopcové, 7. Místo v D21A. Pavla Rychlá dokončila závod na 16. místě – kompletní výsledky ZDE.

V neděli pokračoval víkendový program opět závodem štafet, tratě byly delší a fyzicky náročnější. Štafeta mužů si o jednu příčku pohoršila, 23. místo (vítězství brali závodníci OK99 Hradec Králové, 2. Luhačovice, 3. Jičín) Štafeta žen své sobotní umístění vylepšila a obsadila 16. místo (1. místo Pardubice – A, 2.místo Pardubice – B, 3. místo Jičín) – kompletní výsledky ZDE.

Našim úspěšným závodníkům GRATULUJEME!!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s